Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Variable distance tube, M20 thread, height adjustable 100-175 cm, max. load 18 kg
OMNITRONIC BPS-1 Loudspeaker Stand/stand
- Height adjustable, with locking pin
- Tube diameter: Ø 35 mm
- Adjustable height
- M20 thread
OMNITRONIC Carrying Bag for BPS-1 Baseplate and Stand
Nylon transport bag
- 2 x shoulder strap
Package contents
- 2 x bag
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 11,94 kg |
| OMNITRONIC BPS-1 Loudspeaker Stand/base plate | |
| Dimensions | Diameter:Ø 44 cm |
| Weight | 9,60 kg |
| OMNITRONIC BPS-1 Loudspeaker Stand/stand | |
| Maximum carrying capacity | 18 kg |
| Height | Maximum:175 cm |
| Minimum | 100 cm |
| Attachment system | Flange:M20 thread |
| Ø 35mm | |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Thread | M20 thread |
| Weight | 1,95 kg |
| OMNITRONIC Carrying Bag for BPS-1 Baseplate and Stand | |
| Transport aid | 2 x shoulder strap |
| Weight | 0,39 kg |
| Bag | |
| Bottom plate | 48 cm x 5 cm x 48 cm |
| Segment | 98 cm x 9 cm x 9 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!