Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
2x Loudspeaker stand including two carrying Bags
OMNITRONIC BS-2 EU Loudspeakerstand
High steel speaker stand, height adjustable 117-205 cm, maximum load 50 kg
- Height adjustable, with locking pin
- Tube diameter: Ø 35 mm
- Adjustable height
- Made in Europe
Package contents
- 1 x stand
OMNITRONIC Carrying Bag for Speaker Stands BS-2
Carrying bag with 110 x 20 cm dimensions for speaker stands
- Made in Europe
Manuals
ManualsParaméterek
| Weight | 10,38 kg |
| OMNITRONIC BS-2 EU Loudspeakerstand | |
| Maximum carrying capacity | 50 kg |
| Height | Maximum:205 cm |
| Minimum | 117 cm |
| Attachment system | Ø 35mm |
| Type (general stands) | Speaker stand/manual |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Transport dimensions | 110 cm x 17 cm x 14 cm |
| Weight | 4,90 kg |
| OMNITRONIC Carrying Bag for Speaker Stands BS-2 | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Dimensions | Length:110 cm |
| Diameter | Ø 14,50 cm |
| Weight | 0,29 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!