Leírás
Rack brackets for amplifiers, 2 U
- 2 U
Scope of delivery
- 2 x angle
- 2 x connector
- 4 x screw
- 4 x nut
- 4 x washer
Paraméterek
| Material | Steel, 1.5 mm |
| Color | Black |
| Borehole distance | 7.55 cm |
| Housing design | 2 U |
| Dimensions | Width:13 cm |
| Depth | 2.35 cm |
| Height | 8.88 cm |
| Weight | 0.32 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!