Leírás
Stable keyboard stand
OMNITRONIC TPK-1 Table Board for Keyboard Stand
- The article is delivered ready to stand
DIMAVERY SL-5 Keyboard Stand
- The article is delivered dismantled
- Space-saving storing
- High quality
DIMAVERY Bag for Keyboard Stand
- Made in Europe
Scope of delivery
1 x DIMAVERY SL-5 Keyboard Stand
- 1 x frame
- 1 x hex key
Paraméterek
| Weight | 7.89 kg |
| OMNITRONIC TPK-1 Table Board for Keyboard Stand | |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Type (general stands) | Accessory |
| Material | Steel |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:82 cm |
| Width | 46.5 cm |
| Height | 2.5 cm |
| Weight | 3.90 kg |
| DIMAVERY SL-5 Keyboard Stand | |
| Setup | Space-saving storing |
| Maximum carrying capacity | 30 kg |
| Type (general stands) | Keyboard stand |
| Material | Steel |
| Color | Black, painted |
| Mounting size max. | 30 cm x 48 cm x 97 cm |
| Mounting size min. | 81 cm x 48 cm x 63.5 cm |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 48 cm |
| Height | 97 cm |
| Weight | 2.56 kg |
| DIMAVERY Bag for Keyboard Stand | |
| Type (general stands) | Accessory |
| Dimensions | Width:106 cm |
| Height | 57 cm |
| Weight | 0.50 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!