Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof 5" speaker (IP44) with mount, public address systems 100V, 10 W RMS
- Durable aluminum cabinet with grille
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x user manual
- 1 x lid
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Power | Program:20W |
| Rated | 10W RMS |
| Frequency range | 130 - 15000 Hz |
| Sensitivity | 91 dB (1W/1m) |
| Max. SPL | 104 dB |
| Impedance | Public address systems 100V |
| Attachment system | 1x |
| Mounting bracket | |
| Power tapping | 2.5W; 5W; 10W RMS via no connector/cable only switchable |
| Speaker | 1 x full range loudspeaker 5" |
| Type of speaker | Projector speaker |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Dimensions | Depth:20.5 cm |
| Diameter | Ø 13.8 cm |
| Weight | 2.25 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!