Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Weather-proof column speaker in slimline aluminium cabinet, 100 V
- Excellent sound quality and high transmission range
- Durable aluminum cabinet with grille
- 2-way system with 4 x 5 cm woofer (2")
- With mounting bracket
- Suitable for outdoor use IP44
- For application areas such as: Installation; restaurants, bars and hotels; sports centres/gyms
Scope of delivery
- 1 x user manual
- 1 x top
- 3 x angle
- 3 x screw
- 3 x washer
- 1 x hex key
- 1 x nut
- 2 x screwing
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP44 |
| Power | Program:60W (8 ohms) |
| Rated | 30W RMS (100V PA) |
| Frequency range | 180 - 18000 Hz |
| Sensitivity | 91 dB |
| Max. SPL | 105 dB |
| Impedance | 8 ohms; public address systems 100V |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Power tapping | 7.5W; 15W; 30W RMS via lever clamp switchable |
| Speaker | 4 x woofer 2" |
| 1 x tweeter 1" | |
| Type of speaker | Column speaker |
| Type of construction | Closed Box |
| Material | Aluminum |
| Color | White |
| Dimensions | Length:40.5 cm |
| Width | 7.45 cm |
| Depth | 6.9 cm |
| Weight | 1.85 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!