Leírás
Mountable PA program selector and PA volume controller with 24 V emergency priority relay
- Combination of PA program selector for 6 signal sources and PA volume controller
- Suitable for 100 V audio technique or other signals
- Black plastic front panel and knobs
- Built-in 24 V emergency priority relay
- Attenuation in 11 steps
- Screw plug connection
- Flush mounting
- Finery housing (optional)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Priority relay | 24 V |
| Power | Rated:10W RMS |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Input & output | Mono |
| Housing design | Flush mounting |
| Finery housing (optional) | |
| Dimensions | Width:8 cm |
| Depth | 6.7 cm |
| Height | 15.4 cm |
| Weight | 0.30 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!