Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Stereo volume controller for 6 zones
- 4 ohm stereo amplifier input and 4 ohm stereo speaker output per zone
- Attenuation in 10 steps
- Aluminum front panel
- Screw plug connection
- (19") 48.3 cm rack installation 2 U
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power | Rated:6x 10W RMS |
| Frequency range | 50 - 18000 Hz |
| Impedance | 4 ohms |
| Zone output | 6 |
| Input & output | Stereo |
| Housing design | (19") 48.3 cm rack installation 2 U |
| Dimensions | Width:48.3 cm |
| Depth | 23 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 3.80 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!