Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Attachable shelves with bag for the BOOZ Event Stand by Omnitronic
- Extend the available working area
- Perfect for placing laptops, lighting and other accessories
- The article is delivered dismantled
- The article is delivered with practical transport bag
- Rugged carrying handle
- For application areas such as: Wedding/gala/events
bag
- 2 x shoulder strap
Scope of delivery
- 2 x tower
- 1 x bag
- 2 x mounting material
Paraméterek
| Maximum load | 2x 20 kg |
| Attachment system | Tube:60 mm x 60 mm |
| Type (general stands) | Other stands |
| Carrying handle | 1 pc/pcs |
| Material | Steel (powder-coated) |
| Color | White |
| Storage area | 30 cm x 30 cm x 0.3 cm |
| Mounting screw | 2 x M6 |
| Dimensions | Width:30 cm |
| Depth | 30 cm |
| Height | 40 cm |
| Weight | 5.60 kg |
| Bag | |
| Transport aid | 2 x shoulder strap |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!