Leírás
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | , 100 - 240 V |
| Nominal wattage | 3000 W |
| Base | Cable |
| Lamp type | Strobe lamp |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Cold white CW >5000 K |
| Color temperature | 8000K |
| Color rendering index (CRI) | 90 Ra |
| Construction | Rod |
| Lamp starting voltage | 5500 - 6000 V |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Dimensions (LxD) | 392x12 mm |
| Weight | 0.07 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1015333 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!