Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 52 |
| Nominal wattage | 750 W |
| Cable length | Approx. 0.5 m |
| Base | Cable |
| Lamp type | Strobe lamp |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Cold white CW >5000 K |
| Color temperature | 8000K |
| Construction | Rod |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 250 h |
| Lamp current | 14.4 A |
| Dimensions (LxD) | 242x115 mm |
| Weight | 0.06 kg |
| EPREL-Nr | 2032594 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!