Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 55 |
| Nominal wattage | 15 W |
| Base | G-13 |
| Lamp type | Fluorescent tube |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Green |
| Construction | Tube |
| Lamp life | 5000 h |
| Dimensions (LxD) | 450x26 mm |
| Dimensions | Length:45 cm |
| Diameter | Ø 2.60 cm |
| Weight | 0.06 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!