Leírás
PAR-20 lamp
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 6 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 35° |
| Color of light | Blue |
| Lead time | 0.1 s |
| Construction | PAR-20 |
| Operating temperature max. | +40° C |
| Operating temperature min. | -20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Luminous flux | 125 lm |
| Wavelength | 450 nm |
| Lamp current | 0.026 A |
| Dimensions (LxD) | 83x63 mm |
| Weight | 0.10 kg |
| EPREL-Nr | 2032646 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!