Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 72 |
| Nominal wattage | 700 W |
| Base | G-22 |
| Lamp type | Discharge lamp; reflector lamp |
| Color temperature | 6000K |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 2000 h |
| Luminous flux | 50500 lm |
| Dimensions (LxD) | 175x40 mm |
| Weight | 0.11 kg |
| EPREL-Nr | 2033774 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!