Leírás
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 94 |
| Nominal wattage | 250 W |
| Base | GY9.5 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 8000K |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 1000 h |
| Luminous flux | 17000 lm |
| Lamp current | 3.5 A |
| Dimensions (LxD) | 108x22.5 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1350592 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!