Leírás
Discharge lamp
- Low power consumption
- Easy handling
- Hot restrike
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 90 |
| Nominal wattage | 70 W |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp; discharge lamp |
| Lamp specification | Hot restrike |
| Color temperature | 4200K |
| Color rendering index (CRI) | 90 Ra |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 6000 h |
| Luminous flux | 6100 lm |
| Lamp current | 1 A |
| Weight | 0.04 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 2033823 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!