Leírás
Special lamp for show effect lighting
- 8 LEDs SMD 2835
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 12 |
| Nominal wattage | 4.5 W |
| Base | GX5.3 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| LED type | 8 x SMD 2835 |
| Beam angle | 38° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | MR-16 |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Wavelength | 396 nm |
| Lamp current | 0.38 A |
| Dimensions (LxD) | 50x50 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Photobiological safety | Risk Group 0 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!