Leírás
Studio-lamp for base GY9.5
- One-sided base
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 300 W |
| Base | GY9.5 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen bulb |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 360° |
| Color of light | Warm white WW <3300 K |
| Color temperature | 2800K |
| Color rendering index (CRI) | 99 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Luminous flux | 3627 lm |
| Wavelength | 760 nm |
| Dimensions (LxD) | 74x18 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1612619 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!