Leírás
Cool-beam mirrored lamp
- One-sided base
- Easy lamp replacement
- Very durable
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 12 |
| Nominal wattage | 0.6 W |
| Base | G-4 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle | 36° |
| Color of light | Red |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Dimensions (LxD) | 42x35 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!