Leírás
LED effect lamp "Lucky Star" illuminates the housing with small stars
The effect lamp "Lucky Star" with its 6 multicolored LEDs illuminates the room with star-shaped light effects and fits any commercial lamp with an E27 socket. Simply screw it in, turn it on and let the light show begin.
- The new party light effect for your home: simply screw into a floor or desktop lamp, turn it on and instantly have bright colors in your room
- Unique light show with nice effects
- Long lifetime and low heat
- Low power consumption
- 6 LEDs multicolor
- Control via stand-alone
- For application areas such as: Party room; restaurants, bars and hotels; advertisement/Shop window
Scope of delivery
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 2 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 6 x multicolor |
| Control | Stand-alone |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Special |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Lamp current | 0.087 A |
| Dimensions (LxD) | 150x95 mm |
| Housing color | Clear |
| Dimensions | Height:15 cm |
| Diameter | Ø 9.5 cm |
| Weight | 0.07 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!