Leírás
An indispensable means of decoration with UV LEDs
- Countless number of application possibilities
- Energy-saving
- Already existing a good number of years, the "black light effect" is still fascinating: white textiles and objects as well as fluorescent material brightly flash up in darkness!
- Appropriate for accentuated illumination
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 100 - 240 V |
| Nominal wattage | 5 W |
| Base | E27 |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 240° |
| Color of light | UV-reflecting |
| Lead time | 1 s |
| Construction | Corn; lamp envelope; rod |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Wavelength | 396 nm |
| Lamp current | 0.053 A |
| Dimensions (LxD) | 117x42 mm |
| Weight | 0.06 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!