Leírás
Pole-burner for base R-7-s
- For living rooms, interior rooms and shop windows
- Good color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Paraméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 7 W |
| Base | 2 x R7s |
| Lamp type | LED lamp |
| Beam angle | 135° |
| Color of light | Cold white CW >5000 K |
| Color temperature | 6500K |
| Color rendering index (CRI) | 85 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Rod; double-sided socket |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 20000 h |
| Luminous flux | 780 lm |
| Wavelength | 458 nm |
| Lamp current | 0.03 A |
| Dimensions (LxD) | 118x13 mm |
| Weight | 0.02 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | E |
| EPREL-Nr | 960993 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!