Leírás
Special lamp for show effect lighting
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230 |
| Nominal wattage | 6 W |
| Base | GU10 |
| Lamp type | LED lamp; reflector lamp |
| Beam angle | 30° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 6500K |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 50000 h |
| Luminous flux | 192 lm |
| Lamp current | 0.051 A |
| Dimensions (LxD) | 71x51 mm |
| Weight | 0.04 kg |
| EPREL-Nr | 2033750 |
| Legal specifications | |
| Energy efficiency class (A++ - E) | A |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!