Leírás
Studio-lamp for base GZ6.35
- One-sided base
- Dimmable
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Voltage (lamps) | 12 V, AC |
| Nominal wattage | 100 W |
| Base | GZ6.35 |
| Lamp type | Incandescent lamp; halogen lamp; reflector lamp |
| Lamp specification | Dimmable |
| Beam angle | 50° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3000K |
| Color rendering index (CRI) | 97 Ra |
| Lead time | 0.2 s |
| Construction | Reflector; bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 50 h |
| Luminous flux | 3400 lm |
| Dimensions (LxD) | 38x50 mm |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
| EPREL-Nr | 1015354 |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!