Leírás
Scope of delivery
- 1 x illuminant
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 198 |
| Nominal wattage | 70 W |
| Base | G-12 |
| Lamp type | Discharge lamp |
| Color temperature | 4200K |
| Burning position | S180 (universal) |
| Lamp life | 12000 h |
| Luminous flux | 6600 lm |
| Lamp current | 0.98 A |
| Dimensions (LxD) | 105 |
| Weight | 0.03 kg |
| Energy efficiency class (A - G) | G |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!