Leírás
- Dimmable
- Hot restrike
- Very high color rendering index (CRI)
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Operating voltage | 230, 220 - 240 V |
| Nominal wattage | 2000 W |
| Base | G-38 |
| Lamp type | Halogen lamp; clear lamp; high voltage lamp; halogen bulb |
| Lamp specification | Dimmable |
| Hot restrike | |
| Beam angle | 310° |
| Color of light | White |
| Color temperature | 3200K |
| Color rendering index (CRI) | 95 Ra |
| Lead time | 0 s |
| Construction | Bi pin |
| Operating temperature max. | 40° C |
| Operating temperature min. | 20° C |
| Burning position | S90 (BDTH, base down to ±90°) |
| Lamp life | 300 h |
| Weight | 0.19 kg |
| EPREL-Nr | 2033749 |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!