Leírás
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x plug (male)
Paraméterek
| IP classification | IP54 |
| Connector type | 4-pol SpeakON mounting version (F) |
| Construction | Mounting version |
| Material | Metal |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:3.7 cm |
| Depth | 3.7 cm |
| Height | 3.7 cm |
| Weight | 0.05 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!