Leírás
- Built with NEUTRIK connector
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x plug (male)
Paraméterek
| IP classification | IP20 |
| Connector type | PowerCON (blue) |
| Construction | Mounting version |
| Connections | Solder tail |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Color | Blue |
| Temperature range | --30° C - +80° C |
| Dimensions | Width:2.6 cm |
| Depth | 3.2 cm |
| Height | 3 cm |
| Weight | 0.01 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!