Leírás
- Branded hardware
Scope of delivery
- 1 x adapter
Paraméterek
| Construction | Mounting version |
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (M) |
| Plug B | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Use of brands | Branded hardware |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:3.1 cm |
| Width | 2.60 cm |
| Depth | 5.99 cm |
| Diameter | Ø 2.38 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!