Leírás
NA3F5M DMX adapter
- XLR female 3-pole to XLR male 5-pole for DMX lighting
- For the 5-pole DMX-output at the DMX device (5-pin XLR mounting socket)
- Built with NEUTRIK connector
- Made in Europe
Scope of delivery
- 1 x adapter
Paraméterek
| Plug A | 1 x 3-pin XLR (F) |
| Plug B | 1 x 5-pin XLR (M) |
| Use of brands | Built with NEUTRIK connector |
| Material | Metal |
| Color | Silver |
| Dimensions | Length:7.37 cm |
| Diameter | Ø 2.03 cm |
| Weight | 0.06 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!