Leírás
Switching power supply IP67, 40 W / 5 V DC / 8 A
- Constant voltage
- Full-range AC input
- Robust plastic housing with mounting flange
- Suitable for outdoor use IP67
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
- 1 x external mains adapter
Paraméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| IP classification | IP67 |
| Protection class | Protection class II |
| Power connection | Fixed supply cord with open wires |
| Cable length | 0.55 m |
| Power output | No connector/cable only |
| Housing color | White |
| Controls | Overload; short-circuit; Overvoltage |
| Output | 5 V DC; 8 A; 40 W |
| Weight | 0.38 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!