Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Show laser with DMX
- Laser class 2M
does not require additional protective measures or appointment of a laser safety officer - Control via DMX; master/slave function; stand-alone; sound to light via microphone
- With mounting bracket
- For application areas such as: Mobile djs / entertainer; clubs/dancing school; party room; restaurants, bars and hotels
- Very quiet working noise
- Application possibility: Suspended; on stand
Scope of delivery
- 1 x laser
- 1 x power cord
- 1 x Interlock
- 1 x user manual
- 1 x key
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power consumption | 15 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via IEC connector (M) mounting version power supply cord with safety plug (provided) |
| Laser class | 2M |
| Laser color | R/G/B |
| Laser module | Red (R) 80 mW 638nm |
| Green (G) 60 mW 520nm | |
| Blue (B) 100 mW 450nm | |
| Control | DMX; master/slave function; stand-alone; sound to light via microphone |
| Housing color | Black |
| Attachment system | Mounting bracket |
| Dimensions | Width:15 cm |
| Depth | 19.2 cm |
| Height | 8.9 cm |
| Weight | 1.45 kg |
| Noise classification | Class 1 (very slight noise, suitable for noise-sensitive environments) |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!