Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
350-watt hazer with DMX/RDM, air discharge angle adjustable
- Variable output angle
- Output volume adjustable
- Produces fine, translucent haze without nebulizing the room at the same time
- Ideal for accentuating light and laser beams
- Short warm-up time
- Control via wired remote control (optional); stand-alone; DMX; RDM
- OLED display
- Made in Germany
- For application areas such as: Mobile use; stage; theater; rental
- Application possibility: Standing
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x power cord
- 1 x user manual
- 1 x fluid
- 1 x container
- 1 x lid
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 350 W |
| Protection class | Protection class I |
| Power connection | Via PowerCON TRUE (M) mounting version |
| Warm-up time | 10 sec |
| Tank capacity | 1 l |
| Fluid consumption | Approx. 1 ml/min - 3 ml/min |
| DMX channels | 2 |
| DMX input | 1 x 5-pin XLR (M) mounting version |
| Control | Wired remote control (optional); stand-alone; DMX; RDM |
| Operating principle | Haze production without compressor |
| Display type | OLED display |
| Color | Black |
| Dimensions | Width:20.5 cm |
| Depth | 30.5 cm |
| Height | 30 cm |
| Weight | 8.50 kg |
| Noise classification | Class 2 (slight noise) |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!