Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Variable foot for TM-440 stage element
- Adjustable height
- Made in Europe
- For further information about this product, please refer to the Data Sheet under "Downloads"
Scope of delivery
Paraméterek
| Height | Maximum:100 cm |
| Minimum | 60 cm |
| Material | Aluminum |
| Material thickness | 3 mm |
| Dimensions | Length:5 cm |
| Width | 5 cm |
| Height | 5.5 cm |
| Weight | 1.68 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!