Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Wireless miniature DMX receiver with LumenRadio technology, 2.4 GHz
- User-friendly USB plug with swivel antenna
- Can be used with all EUROLITE/FUTURELIGHT fixtures with WirelessDMX USB port
- Adaptive frequency hopping ensures interference-free operation in the 2.4 GHz band
- LED indicator for monitoring the operating status
- Can receive and process up to 512 DMX channels
- Control via W-DMX by wireless solution; CRMX by LumenRadio; plug and play
- Operating range up to 600m with line-of-sight
Scope of delivery
- 1 x USB stick
- 1 x user manual
- 1 x declaration of conformity
Manuals
ManualsParaméterek
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Mains input via USB A (M) connectable version |
| DMX channels | Input 512 |
| DMX output | USB, type A |
| Phantom power | 5 V DC |
| Control | W-DMX by wireless solution; CRMX by LumenRadio; plug and play |
| Range | Range up to 600m with line-of-sight |
| Carrier frequency | 2.4 GHz |
| Modulation | AFHSS |
| Color | Black |
| Dimensions | Length:8.6 cm |
| Width | 4.1 cm |
| Height | 1.1 cm |
| Weight | 0.02 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!