Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Rotating support for product presentation in salesrooms
- Control via on/off switch on device; stand-alone; IR remote control
- Available in various colors and sizes
- Classy design
- For application areas such as: Wedding/gala/events; trade fair construction
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x external mains adapter
- 1 x remote control
- 1 x power cord
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 12V DC |
| Power consumption | Max. 3 W |
| IP classification | IP20 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Via coaxial power connector (M) mounting version |
| Fuse | 5 x 20 mm, F 0.2 A fuse replaceable |
| Speed | 0.5 RPM - 2 RPM , 360 ° forward/backward |
| Control | On/off switch on device; stand-alone; IR remote control |
| Maximum load | 150 kg |
| Color | Black, matte |
| Dimensions | Height:7.5 cm |
| Diameter | Ø 60 cm |
| Weight | 8.35 kg |
| External mains adapter | |
| Power supply | 100-240 V AC, 50/60 Hz |
| Power connection | Via C8 (M) "figure 8" mounting version |
| Cable length | Approx. 1.5 m |
| Plug A | 1 x coaxial power connector (M) |
| Plug B | X |
| Output | 12 V DC; 2.5 A; 30 W |
| Color | Black |
| Weight | 0.2 kg |
| Remote control | |
| Battery | 2 x Micro (AAA) (not included) |
| Color | White |
| Weight | 0.033 kg |
| Power cord | |
| Cable construction | 2 x 0.75 mm² H03VVH2-F |
| Cable length | Approx. 1.8 m |
| Color | Black |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!