Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
High-quality plastic spheres
- Each having three vertically circumferential LED rows and chaser effect
- Each LED row equipped is with 12 extremely bright cool white LEDs
- Absolute eyecatcher
- Control via plug and play
- White flashing
- Available in various colors
- Made in Europe
ball
- 36 LEDs cold white (CW)
Scope of delivery
- 1 x ball
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| Power consumption | 4 W |
| IP classification | IP20 |
| Cable length | 3 m |
| Lamp type | LED lamp |
| Number of lamps | 5 pieces |
| 50 cm Distance between the lamps | |
| Control | Plug and play |
| Effect | White flashing |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Plastic |
| Color | Pink, high-gloss |
| Dimensions | Length:200 cm |
| Height | 8 cm |
| Diameter | Ø 8 cm |
| Weight | 0.51 kg |
| Ball | |
| LED type | Each with 36 x cold white (CW) |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!