Leírás
Christmas baubles with LEDs
- High-quality plastic spheres in a set of 6 pieces with eyelets for hanging
- Each LED ball equipped with 6 white (WW) LEDs
- 2 integrated show programs
- Red flashing
- Red glowing
- Various versions available
- 6 pieces per set
Scope of delivery
- 1 x device
- 1 x external mains adapter
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| 24V AC | |
| Power consumption | 1.5 W |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Mains input via coaxial power connector (M) power supply cord with AC adapter included |
| Cable length | Approx. 3 m |
| Lamp type | LED lamp |
| Number of lamps | 36 pieces |
| 40 cm Distance between the lamps | |
| Effect | Red flashing; red glowing |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Plastic |
| Color | Salmon, high-gloss |
| Dimensions | Length:200 cm |
| Diameter | Ø 6 cm |
| Weight | 0.61 kg |
| External mains adapter | |
| IP classification | IP44 |
| Protection class | Protection class II |
| Color | Black |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!