Leírás
Decorative ideas from nature with LED branches
Add floral light accents to your interior design with the decorative LED branch from Europalms.The peat myrtle arrangement has a total length of about 180 cm and consists of three interconnected, brown wrapped branches with decorative leaves made of textile. The light source is small yellow-orange plastic balls equipped with LEDs. The arrangement is supplied ready for connection with power supply and a supply line about 3 meters long.With a few simple steps, you can create a stylish, cozy atmosphere of well-being with indirect lighting.
- 54 LEDs 3 mm warm white (WW)
- 3 pieces per set
Scope of delivery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 230 V AC, 50 Hz |
| 24V AC 160 mA | |
| Power consumption | 8.00 W |
| Power connection | Fixed power supply cord with AC unit |
| Cable length | Approx. 3 m |
| LED type | 54 x 3 mm warm white (WW) |
| Color | Orange |
| Foliage | Material:textile |
| Dimensions | Length:180 cm |
| Weight | 1.20 kg |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!