Leírás
Animated figure with light, sound and motion effects
- Powered by a battery/battery pack
- Sound effects
- Eyes multicolor flashing
- Figurine with motion effect
- Animation time up to 20 seconds
- Arms shapeable
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
Paraméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Sound effects; eyes multicolor flashing; figurine with motion effect |
| Via acoustic sensor or button | |
| Time up to 20s | |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Setup | Arms shapeable |
| Color | White; grey |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Length:20 cm |
| Width | 50 cm |
| Height | 170 cm |
| Weight | 0.58 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!