Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Animated figure with light, sound and motion effects
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes white flashing
- Sound effects
- Head with motion effect
- Animation time up to 15 seconds
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
- Arms shapeable
- Space-saving storing
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x stand
- 1 x user manual
- 1 x USB cable
Paraméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| Or | |
| 5V DC | |
| Protection class | Protection class III |
| Power connection | Power supply cord for USB A mains connection (provided) |
| Battery/battery pack | |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Eyes white flashing; sound effects; head with motion effect |
| Via acoustic sensor or button | |
| Time up to 15s | |
| Setup | Easy to assemble; arms shapeable; space-saving storing |
| Standing/fixation | Stand |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:70 cm |
| Depth | 66 cm |
| Height | 145 cm |
| Weight | 2.55 kg |
| USB cable | |
| Cable length | 3 m |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!