Leírás
Halloween skull with LED
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes red flashing
- The article is delivered ready to stand
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
- 3 x battery
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x button cell 1.5 V LR44 alkaline manganese built-in |
| Effect | Eyes red flashing |
| Via push button | |
| Standing/fixation | Without |
| Material | Foam/rigid foam |
| Color | Creme |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:15 cm |
| Depth | 19 cm |
| Height | 16 cm |
| Weight | 0.07 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!