Leírás
Sign with insertable stick
This pumpkin ground stake is the ideal Halloween decoration to warn all visitors of your theme party in advance: only the fearless should approach the prepared scary scenario and those who don't have strong nerves should rather stay away. The Halloween display is made entirely of plastic and features a carved pumpkin in bright orange and a piece of wood with the unmistakable message "keep out" burned into it. An included insertable stick can be used optionally and serves as a ground plug for a stable stand of the sign.
- Easy to assemble
- The article is delivered dismantled
Scope of delivery
Paraméterek
| Setup | Easy to assemble |
| Standing/fixation | Insertable stick |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Length:91 cm |
| Width | 47 cm |
| Depth | 2.5 cm |
| Weight | 0.12 kg |
| Stake | |
| Dimensions | Length:50 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!