Leírás
Animated hanging figure bat, with light and sound effect (battery & USB operation)
- Battery operation and USB-A cable for 5V operation via power banks or power adapters
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes red flashing
- Sound effects
- Head with motion effect
- Wings with motion effect
- Animation time up to 15 seconds
- Figurine hanging
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
- 1 x USB cable
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| Or | |
| 5V DC | |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Power supply cord for USB A mains connection (provided) | |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Eyes red flashing; sound effects; head with motion effect; wings with motion effect |
| Via acoustic sensor or button | |
| Time up to 15s | |
| Setup | Figurine hanging |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Textile; plastic |
| Color | Dark brown |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Length:40 cm |
| Width | 90 cm |
| Weight | 0.36 kg |
| USB cable | |
| Cable length | 3 m |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!