Leírás
Hanging figure Halloween ghost with red LED eyes
- Powered by a battery/battery pack
- Control via on/off switch on device
- Eyes red glowing
- Torso white glowing
- Space-saving storing
- Easy to assemble
- Arms shapeable
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Lamp type | LED lamp |
| Control | On/off switch on device |
| Effect | Eyes red glowing; torso white glowing |
| Via push button | |
| Setup | Space-saving storing; easy to assemble; arms shapeable |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Styrofoam; plastic; textile |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:110 cm |
| Depth | 10 cm |
| Height | 180 cm |
| Weight | 0.41 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!