Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Animated figure prince off hell with light and sound effect (battery & USB operation)
- Battery operation and USB-A cable for 5V operation via power banks or power adapters
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes white flashing
- Sound effects
- Head with motion effect
- Animation time up to 20 seconds
- Arms shapeable
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 3 x rod
- 1 x stand
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| Or | |
| 5V DC | |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Power supply cord for USB A mains connection (provided) | |
| Cable length | 3 m |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Eyes white flashing; sound effects; head with motion effect |
| Via acoustic sensor | |
| Time up to 20s | |
| Standing/fixation | Stand |
| Setup | Arms shapeable |
| Switch | On/off switch |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:140 cm |
| Depth | 20 cm |
| Height | 153 cm |
| Weight | 2.15 kg |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!