Leírás
Halloween decoration ghost
- Powered by a battery/battery pack
- Eyes red flashing
- Sound effects
- Arms with motion effect
- Animation time up to 12 seconds
- Figurine hanging
- Arms shapeable
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
Paraméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Eyes red flashing; sound effects; arms with motion effect |
| Via acoustic sensor | |
| Time up to 12s | |
| Setup | Figurine hanging; arms shapeable |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Textile; plastic |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Height:95 cm |
| Weight | 0.32 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!