Leírás
Halloween decoration bat, animated
- Powered by a battery/battery pack
- Sound effects
- Eyes red flashing
- Arms with motion effect
- Head with motion effect
- Animation time up to 12 seconds
- Figurine hanging
- Arms shapeable
Scope of delivery
- 1 x figurine
- 1 x user manual
Paraméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Effect | Sound effects; eyes red flashing; arms with motion effect; head with motion effect |
| Via acoustic sensor | |
| Time up to 12s | |
| Setup | Figurine hanging; arms shapeable |
| Standing/fixation | Loop (rope) |
| Material | Textile; plastic |
| Season | Halloween |
| Dimensions | Width:50 cm |
| Depth | 28 cm |
| Height | 95 cm |
| Weight | 0.54 kg |
Youtube videók
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!