Leírás
White, illuminated tree
- High quality decorative element
- Trunk and delicate flexible branches in white
- Each branch tip is fitted with LED
- Powered by a battery/battery pack
- 35 LEDs 3 mm cold white (CW)
- Control via on/off switch on device
- White flashing
- The article is delivered dismantled
- Available in various sizes
Scope of delivery
- 1 x light effect
- 3 x foot
- 1 x user manual
Manuals
ManualsParaméterek
| Power supply | 4.5V DC |
| Power consumption | 0.44 W |
| IP classification | IP20 |
| Power connection | Battery/battery pack |
| Battery | 3 x Mignon (AA) (not included) |
| Lamp type | LED lamp |
| LED type | 35 x 3 mm cold white (CW) |
| Control | On/off switch on device |
| Effect | White flashing |
| Standing/fixation | Stand |
| Housing color | White |
| Material | Plastic |
| Dimensions | Height:40 cm |
| Weight | 0.25 kg |
| Foot | |
| Material | Plastic hard |
| Color | White |
| Legal specifications | |
| Special product | Not designed for household room illumination |
| Intended use | Show effect lighting |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!