Ha részletfizetéssel vásárolná meg a terméket, helyezze a kosárba, majd a fizetési módnál jelölje be a Cofidis expressz online áruhitelt.
Leírás
Banana tree with trunk covered by natural material
- Artificial trunk wrapped with natural material
- The article is delivered ready to stand
- With approx. 9 greencolored lifelike leaves
Scope of delivery
Paraméterek
| Trunk | 1 x artificial trunk wrapped with natural material |
| Standing/fixation | Gardening pot covered with artificial earth |
| Color | Green |
| Foliage | Approx. 9 leaves |
| Material | EVA soft plast |
| Decor style | Tropics; houseplant |
| Dimensions | Height:100 cm |
| Weight | 1.85 kg |
| Planter | |
| Dimensions | Diameter:Ø 15 cm |
Vélemények
Erről a termékről még nem érkezett vélemény.
Írja meg véleményét!